STSport

Firma OSHEE Polska, wiodący producent napojów izotonicznych OSHEE Isotonic Sports Drink, wprowadził niedawno na polski rynek butelki o pojemności 1L. Nowy, większy format to więcej doskonałej jakości napoju izotonicznego w konkurencyjnej cenie. Jest to świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą mieć pewność, że podczas ćwiczeń nie zabraknie im ulubionego napoju izotonicznego.

Coraz więcej osób wie już, jak ważne jest uzupełnianie utraconych podczas ćwiczeń witamin, węglowodanów oraz elektrolitów takich jak sód czy potas, w tym pomóc mają napoje energetyczne. Pomagają w tym napoje izotoniczne, dzięki którym można zachować prawidłową równowagę wodno-elektrolitową, a także zapobiec odwodnieniu. OSHEE Polska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadza na rynek napoje izotoniczne OSHEE Isotonic Sports Drink w butelkach o pojemności 1litra. Większe butelki w bardzo dobrej, konkurencyjnej cenie to odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie na izotoniki, które pojawiło się w Polsce wraz z rosnącą świadomością na temat ich dobroczynnego wpływu na nasze organizmy. Teraz litrowa butelka z OSHEE Isotonic Sports Drink zapewnia optymalne nawodnienie nawet podczas bardzo długiego i intensywnego treningu.

Napoje izotoniczne OSHEE Isotonic Sports Drink to profesjonalna, specjalnie opracowana formuła. Dzięki obecności elektrolitów – sodu i potasu oraz zawartości witamin ( B3, B5, B6, B7, E) nie tylko skutecznie gaszą pragnienie, ale przede wszystkim zapewniają optymalne nawodnienie organizmu, zapewniając natychmiastowy wzrost wytrzymałości. Napoje w butelkach o pojemności 1L dostępne są w dwóch smakach – cytrynowym i multiowocowym. Napoje energetyczne OSHEE Isotonic Sports Drink zarówno amatorzy, jak i wyczynowi sportowcy odzyskają szybko uczucie świeżości nawet po intensywnym wysiłku fizycznym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.