STSport

Federacja KSW pragnie zaprosić wszystkich przedstawicieli mediów oraz kibiców na oficjalny media trening przed galą KSW 33: Materla vs Khalidov, który odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada o godzinie 19:00 w Multikinie Ursynów, przy al. KEN 60 w Warszawie(stacja metra Imielin).

KSW33_media trening www

Podczas poniedziałkowego wydarzenia przed kibicami i mediami zaprezentują się największe gwiazdy krakowskiej gali: mistrz KSW w wadze średniej Michał Materla, najlepszy zawodnik MMA w Europie Mamed Khalidov, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf oraz Michał Kita, Maiquel Falcao i Artur Sowiński. Oprócz tego sędzia główny KSW Tomasz Bronder zaprezentuje najnowsze reguły walki obowiązujące na galach Federacji.

Wstęp na media trening jest wolny, zaznaczamy jednak, że liczba miejsc jest ograniczona. Przedstawicieli mediów prosimy o wcześniejsze przybycie na godzinę 18:30.

Wszystkich, którzy nie będą mogli się pojawić w poniedziałek zapraszamy na transmisję na żywo w media treningu, którą przeprowadzi www.KSWTV.com.

źródło:KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.