STSport

Już od dziś wszyscy właściciele konsol XBox360 oraz Playstation 3 mogą pobrać z sieci demo gry UFC Undspiuted 3. Premiera pełnej wersji planowana jest w Polsce na 17 lutego.

Dwie poprzednie części gry cieszyły się dużym uznaniem fanów oraz recenzentów. Chwalono przede wszystkim dość skomplikowany i złożony, ale jednocześnie bardzo bliski realizmowi system walki. W produkcji sygnowanej marką UFC nie mogło zabraknąć najlepszych zawodników, których odwzorowano z dużą pieczołowitością. Poza samymi sportowcami postarano się o dodanie postaci bardzo charakterystycznych dla federacji jak sędziowie, announcer Bruce Buffer czy sam Dana White.

Najnowsza część na pewno będzie czerpała z poprzednich odsłon. Zapowiedziano jednak wiele nowości. Bardzo ciekawą opcją będzie z pewnością możliwość zagrania w Pride mode, czyli walki w stylu legendarnej federacji Pride. To oczywiście sprawi, że powiększy się wachlarz ciosów – możliwe będą na przykład zabronione w UFC stompy na twarz zawodnika w parterze. Co oczywiste, walki nie będą prowadzone w oktagonie, a w ringu.

Twórcy gry zapowiadają ponad 30 kluczowych zmian w rozgrywce. Ma ona stać się jeszcze bardziej realistyczna i brutalna. Twarze zawodników mają oddawać prawdziwe emocje – ból, gniew, radość. Toczyć pojedynki będziemy mogli wybierając jednego z około 150 zawodników dostępnych w siedmiu kategoriach wagowych. Oddzielna lista zawodników przygotowana została do walki na zasadach Pride.

Zachęcamy do ściągnięcia i dzielenia się swoimi opiniami na temat wersji demonstracyjnej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.