STSport

Podczas KSW33 w kategorii 66kg odbyła się walka pomiędzy czeczeńskim muzułmaninem Anzorem Azhievem (5-2-0), a zawodnikiem z Czarnogóry, Vaso Bakocevicem (21-9-1).

Kleber Koike Erbst przeciwnikiem Anzora Azhieva na KSW 30

Azhiev w walce wyraźnie dominował, skutecznie obalając swojego rywala i kontrolując walkę w parterze. Taki obraz pojedynku mieliśmy przez dwie rundy. W trzeciej było tak samo, ale tym razem Anzor Azhiev założył trójkąt rękoma i poddał Bakocevica.
Do skandalu doszło po samej walce, kiedy muzułmanin Anzor Azhiev pokazał gest podrzynanego gardła, a następnie skierował palec do góry wskazując na Allaha i na kolanach oddał Allahowi pokłon na środku oktagonu.
W ówczesnych czasach, kiedy islamiści podrzynają gardła chrześcijanom i mordują ich w zamach terrorystycznych, takie zachowanie to czysta prowokacja! Islamizacja Polski to fakt, a oddawanie czci Allahowi w oktagonie i pokazywanie gestóww ucinania głowy człowiekowi to skandal. Przyjdzie dzień, kiedy islamiści zdominują w Polsce sporty walki i wiele innych gałęzi życia społecznego. Wtedy jednak będzie za późno na jakiekolwiek refleksje!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.