STSport

W dniach 14-16 sierpień 2020 odbył się obóz KyodoKyokushin na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Organizatorem był Country Coordinator KyodoKyokushin Poland Sensei Kamil Bazelak.

W obozie uczestniczyli: Kancho Maciej Misiak – prezydent International Budokai Union KyodoKyokushin, Sensei Kamil Bazelak, Sensei Arkadiusz Grzyb, Sensei Małgorzata Ubowska, Sensei Hanna Grużewska.
Uczestnicy obozu trenowali wielopłaszczyznowo, zgłębiając tajniki Kyokushin, Kickboxingu, Ju-Jitsu i MMA. Treningi trwały każdorazowo od 2-2,5 godziny. Zajęcia Kyokushin i Kickboxingu prowadził osobiście Kancho Maciej Misiak, dzieląc się swoją wiedzą, którą zdobywał, trenując między innymi w Honbu Sosai Masutatsu Oyamy w Japonii.
Zajęcia z zakresu MMA/Ju-Jitsu prowadził Sensei Kamil Bazelak, były już zawodnik największych federacji MMA w Europie takich jak: KSW, BAMMA, czy King of the King.
Zwieńczeniem obozu KyodoKyokushin był kilkugodzinny egzamin na stopnie uczniowskie, który odbywał się w klubie Rio Grappling Częstochowa.
Organizacja International Budokai Union KyodoKyokushin mimo obostrzeń spowodowanych pandemią Koronawirusa w Polsce, zorganizowała w tym okresie dwa obozy sportowe w Pogorzelicy i na Jurze, a także dwudniowe seminarium sztuk walki w Warszawie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.