STSport

Federacja KSW informuje, że z powodu zmiany hali, 6. Amatorski Puchar KSW zostaje przesunięty z 6 na 27 czerwca 2015. Zawody odbędą się w hali OSiR Wola przy ul. Obozowej 60.

Amatorski Puchar KSW

Dotychczasowe zgłoszenia zawodników automatycznie przechodzą na nowy termin, osoby którym jednak nie pasuje nowa data zawodów, a już opłaciły startowe, mogą się skontaktować z nami za pośrednictwem formularza tutaj.

Nowi uczestnicy mogą się cały czas rejestrować na stronie Amatorskiego Pucharu tutaj.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich edycjach, tak i tym razem walki toczyć się będą w trzech formułach: juniorki i juniorzy (ograniczona formuła), seniorki i seniorzy (ograniczona formuła) oraz full contact. Kategorie wagowe, w których będzie można walczyć to: -55kg, -65kg i +65kg (kobiety) oraz -62kg, -67kg, -73kg, -80kg, -87kg, -96kg i +96kg (mężczyźni). Pełne zasady walki oraz kategorie wagowe można pobrać tutaj.

Amatorski Puchar KSW to najbardziej prestiżowe amatorskie zawody sportów walki w Polsce, będące bezpośrednim zapleczem do startów zawodowych na galach Federacji KSW.

Dotychczas już czterech zwycięzców Amatorskiego Pucharu KSW wywalczyło sobie zawodowe umowy, a Jakub Kowalewicz i Anzor Azhiev z powodzeniem występują podczas wydarzeń największej organizacji MMA w Europie.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.