STSport

Chcesz nauczyć się walczyć? Umieć obronić się w sytuacji zagrożenia, a przy okazji być w dobrej formie i poprawić sylwetkę? Przyjdź i zapisz się na zajęcia w nowo otwartym klubie Dragon’s Den Warszawa! Klub mieści się na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Bobrowieckiej 9 w kameralnej sali sportów walki PSWBiA.

Dragon’s Den posiada kompleksową ofertę treningową. W klubie można trenować brazylijskie jiu jitsu, judo, capoeire, boks, muay tai, sandę, krav magę, a także samoobronę i MMA. Największym atutem w klubie Dragon’s Den są instruktorzy, utytułowani mistrzowie w swoich dziedzinach. Zajęcia prowadzą m.in.:

* Krzysztof Łukaszewicz (posiadacz brązowego pasa BJJ, Mistrz Europy w BJJ, Reprezentant Polski w grapplingu)

* Daniel Olenderek (trener capoeira, licencjonowany instruktor samoobrony MENiS, wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Capoeira)

* Piotr Wojtkowski (posiadacz brązowego pasa BJJ, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona)

* Piotr Strus (zawodnik MMA, Mistrz Polski w muay thai i kickboxingu, najbardziej obiecujący młody talent europejskiego MMA w roku 2011)

* Jarek Kaniut (posiadacz niebieskiego pasa BJJ, trener capoeira, licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej MENiS)

* Igor Kołacin (zawodnik MMA, muay thai i sanda, trener drugiej klasy w kickboxingu, licencjonowany instruktor muay thai i sanda)

* Paweł Steczkowski (trener boksu i krav magi, był konsultantem przy tworzeniu systemu walki wręcz dla służb mundurowych „Hand to Hand”)

* Wojciech Orłowski (zawodnik MMA, amatorski Mistrz Polski MMA, utytułowany zapaśnik w stylu wolnym)

Dragon’s Den Warszawa to klub do którego może przyjść każdy. Trenują w nim dorośli, trenuje młodzież, a także dzieci. Przyjazna, rodzinna atmosfera sprawia, że komfort trenowania jest dużo lepszy niż w innych tego typu klubach. Zatem jeśli chcesz zacząć dokształcać się w sportach walki, nie masz co robić po zajęciach w szkole lub chcesz wskrzesić w swoim dziecku rekreację ruchową przyjdź i zacznij trenować z „Dragonami”.

Pierwszy trening bezpłatny.

Więcej informacji pod adresem mailowym info@dragonsden.com.pl lub pod numerem telefonu +48 784 633 311. Zapraszamy!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.