STSport

12 sierpnia w Koszalinie kolejna odsłona rozgrywek polskiej federacji sztuk walki: Fight Exclusive Night. Do niedawno ogłaszanej listy „dopisywani” są kolejni zawodnicy. Tym razem kartę zapełniają fighterzy w kategorii do 77 i 84 kilogramów.

W pierwszej strefie wagowej zobaczymy pojedynek Tomasza Stasiaka i Łukasza Stanka. „Pająk”, bo taki przydomek ringowy nosi Stasiak, jeszcze się w swojej karierze zawodowej nie pomylił. Z czystym rekordem 5-0 jest właścicielem 2 KO i aż 3 poddań, co czyni go niezwykle trudnym przeciwnikiem właściwie dla każdego. Jego spektakularny powrót po długiej rozłące z klatką (5 lat przerwy) spróbuje pokrzyżować Stanek. Dysponujący szerokim arsenałem ciosów 23 latek, może stanowić dla „Pająka” nie lada problem. Doświadczony wojownik z Katowic poddawał i obijał swoich przeciwników wielokrotnie, nie tylko na galach federacji FEN.

W drugim potwierdzonym pojedynku widowisko dla fanów dźwigni i grapplingu, gdzie Mateusz Symoczko zmierzy się z Piotrem Walawskim – obaj panowie mają na swoim koncie 3 zawodowe pojedynki i obaj fighterzy popisywali się umiejętnościami walki w parterze. Symoczko – wychowanek Ronin Gold Team na pewno będzie chciał utrzymać falę zwycięstw, ale najpierw będzie musiał przejść przez Łodzianina, który w zawodowym MMA dopiero się rozkręca.

Karta walk FEN 18:
TBA VS Kamil Łebkowski -66 kg
TBA VS Andrzej Grzebyk -84 kg
Aleksander Georgas VS Bartłomiej Kopera -66 kg
TBA VS TBA
TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
TBA VS Wojciech Janusz -93 kg
TBA VS TBA
TBA VS Oskar Somerfeld -70 kg
Tomas Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski -84 kg
TBA VS TBA
TBA VS TBA

Już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. W karcie walk znajdują się już 4 pełne zestawienia, a to dopiero początek!
Gala odbędzie się w Koszalinie, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin). Bilety dostępne są na: www.bilety-fen-mma.com.

Federacja Fight Exclusive Night to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1. Zrzesza ponad 50 zawodników z całego świata w tym kobiety, w 12 kategoriach wagowych. W tej chwili przystępuje do organizacji 18 gali, która odbędzie się w Koszalinie.

Categories: K-1, MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.