STSport

O tym transerze było głośno w ostatnich tygodniach! Norman Parke (25-6-1-1NC, 4 KO, 12 SUB) w przyszłym roku stoczy walkę dla Fight Exclusive Night. Informację oficjalnie potwierdził prezes FEN Paweł Jóźwiak.

„Stormin” w przeszłości rywalizował m.in. w UFC, gdzie stoczył dziewięć pojedynków. Po porażce z Rustamem Khabilovem opuścił szeregi amerykańskiego giganta, stopniowo odbudowując pozycję na europejskiej scenie MMA. To zaowocowało stoczeniem trzech pojedynków dla KSW. To on jako pierwszy sprawił problemy niepokonanemu Mateuszowi Gamrotowi, a według wielu osób to właśnie Irlandczyk z Północy wygrał ich pierwszą konfrontację.
Wydawało się, że będzie kontynuował karierę w Bellatorze, ale na skutek problemów z wizą musiał nieco zmienić plany. Na pomoc przybył mu prezes FEN Paweł Jóźwiak.

– Negocjacje były długie. One nigdy nie są łatwe. Finalnie dogadaliśmy się, podpisaliśmy kontrakt, dostał od nas zaliczkę. Zgodnie z jego życzeniem będzie bił się w styczniu w limicie umownym do 74 kilogramów – przyznał Jóźwiak.

Categories: MMA, Sporty walki 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.