STSport

Od wielu lat, mimo dobrych relacji, czy nawet przyjaźni pomiędzy bokserami Darkiem Snarskim, a Maciejem Zeganem pewna sprawa nie daje spokoju Darkowi. Wiele lat temu doszło do ciekawej walki na ringu, gdzie według wszelkich znamion wygrał Dariusz Snarski. Jednak sędziowie wskazali, że zwycięzcą był Maciej Zegan. Choć minęło sporo czasu od tamtego pojedynku, wynik, który według Snarskiego był niesprawiedliwie oceniony, wciąż boli Dariusza. Przez długi czas zabiegał o walkę rewanżową, w której chciałby udowodnić że to on jest lepszy. Niedawno pojawiła się nieoficjalna informacja, że do takiej walki może dojść w tym roku. To miałaby być ostatnia walka Dariusza Snarskiego w której Snarski udowodni, że to on był wtedy i dziś lepszy. Jednak w ostatnich dniach z nie potwierdzonych informacji wynika, że Zegan odmawia takiej szansy Panu Darkowi. Czy to bojąc się porażki, czy po prostu z braku czasu, sił i chęci aby przygotować się do zapewne bardzo mocnego i emocjonującego pojedynku Pan Maciej odmawia. Darek Snarski, jeśli by doszło do rewanżu zrobi wszystko aby wygrać.

„Pozostają niewyrównane porachunki o które ja się domagam, ponieważ nawet wydział sędziowski WBZ (Wydział boksu Zawodowego) w Polsce w tamtym roku po obejrzeniu walki ocenił ten pojedynek za pomyłkę sędziowska!” – mówi Dariusz Snarski

Ta walka byłby absolutnie warta obejrzenia. Należy również przypomnieć że Dariusz Snarski ma już 45 lat i jest o prawie 10 lat młodszy od przeciwnika i to ostatni moment na rewanż.

Czy według Was to Darek zwyciężył z Maciejem Zeganem? – oceńcie sami.

Walka miałaby się odbyć 16.11.2013r w Białymstoku

źródło: www.wingsofcommercials.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.