STSport

Krzysztof Jotko jest już trzecim zawodnikiem, który oficjalnie podpisał kontrakt na walkę podczas gali MMA Attack 2. Podopieczny Mirosława Okińskiego stoczył do tej pory na zawodowym ringu 8 walk i wszystkie wygrał.

22-letni Jotko jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników wagi średniej polskiego MMA. Przez wiele lat trenował break-dance – dzięki temu posiada niesamowitą sprawność fizyczną i gibkość. – Jest jak kot! Jak nim rzucisz, to zawsze spada na cztery łapy – mówi obrazowo o zawodniku jego trener – Mirosław Okiński.

Krzysztof Jotko walczył do tej pory w 8 walkach. Wszystkie wygrał. Za szczególnie cenne uchodzi jego ostatnie zwycięstwo nad doświadczonym Krzysztofem Sadeckim – zawodnikiem, który walczył między innymi na KSW 11. Jotko zdominował pojedynek i pewnie wygrał na punkty. Było to na gali Pro Fight 6 4 czerwca.

Przed galą MMA Attack 2 czeka go jeszcze jeden pojedynek – 4 lutego podczas NIght of the Champions 3 zmierzy się z Tomaszem Kondraciukiem.

To już trzeci zawodnik, z którym federacja MMA Attack podpisała kontrakt. Wcześniej swoje podpisy złożyli Mariusz Pioskowik (czytaj tu: Mariusz Pioskowik na MMA Attack 2!) oraz Marcin Najman (czytaj tu: Marcin Najman oficjalnie na MMA Attack 2!).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.