STSport

Wiemy już z kim podczas marcowej gali KSW26 skrzyżuje rękawice debiutująca na gali KSW Kamila Porczyk. Przeciwniczką pięciokrotnej mistrzyni świata w fitness będzie niepokonana na zawodowych ringach Ukrainka, Iryna Shaparenko.

Młoda, mająca zaledwie osiemnaście lat Shaparenko w formule MMA walczy od ponad roku. Do tej pory stoczyła pięć pojedynków, wszystkie wygrała (cztery wygrane przez poddanie i jedna przez decyzję). Ukrainka, której pseudonim brzmi „Delsa” to aktualna mistrzyni organizacji West Fight. Mierzy sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży pięćdziesiąt pięć kilogramów. Na co dzień mieszka w Doniecku i trenuje w tamtejszym klubie Star Fight Team.

Pojedynek z Shaparenko to dla Kamili Porczyk duże wyzwanie. Nasz była fitnesska do tej pory stoczyła jedną walkę w MMA pokonując niedoświadczoną reprezentantkę Niemiec. Na gali KSW26, która już 22 marca w Warszawie jej rywalką będzie młodsza, lecz bardziej doświadczona Ukrainka, która na pewno będzie chciała podtrzymać passę zawodowych zwycięstw i na pewno będzie dużo bardziej wymagającym rywalem niżeli jej pierwsza oponentka.

źródło: KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.