STSport

Dziennikarze z amerykańskiego magazynu internetowego – MMA: Inside the Cage – docenili polską federację KSW. W najnowszym odcinku swojego programu poświęcili sporo czasu zbliżającej się gali KSW 18. Walkę wieczoru tego wydarzenia, czyli pojedynek Jerome’a Le Bannera z Marcinem Różalskim określili jednym słowem – Ekscytująca!

Niecodziennie w zagranicznych mediach mówi się o polskim MMA i galach organizowanych w naszym kraju. Jednak przed galą KSW 18 redaktorzy z programu MMA: Inside the Cage poświęcili sporo czasu temu wydarzeniu i federacji w ogóle. Komentarze były zdecydowanie pozytywne!

Wszyscy wiemy o dokonaniach Jerome’a Le Bannera. Znamy jego osiągnięcia w kick-boxingu, a jego rywal – Marcin Różalski – to jeden z najtwardszych zawodników obecnie – komentowali. – Pochwały należą się również dla federacji, która ściągnęła taką legendę na swoja galę – dodali. Uznali również, że to starcie zasługuje na miano Main Eventu tygodnia!

Na tym jednak nie skończyły się pochwały dla KSW. – Ich produkcja jest fantastyczna! Ich trailery i zwiastuny to najwyższa półka – jak z Hollywood! KSW to jedna z tych federacji, która jest trochę poza zasięgiem „radarów” z Ameryki, ale prezentuje naprawdę najwyższy poziom – podsumowali. Na zakończenie zachęcili wszystkich do obejrzenia tej gali za pośrednictwem internetu.

Tutaj można obejrzeć cały odcinek MMA: Inside the Cage. Fragment dotyczący KSW zaczyna się od 17 minuty i 20 sekundy:

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.