STSport

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie szef MMA Attack Dariusz Cholewa opuścił przed wczoraj areszt i wziął się ostro do pracy….strona tej federacji http://www.mma-attack.net/ dłuższy czas nieaktywna znowu działa

Jak poinformował nas ktoś z najbliższego otoczenia właściciela tej federacji gala MMA Attack 3 w Zielonej Górze  odbędzie się zgodnie z planem, a więc jedyna konkurencja dla KSW nadal jest w grze. Być może wkrótce skończy się monopol federacji KSW na jedyne imprezy w telewizji Polsat. MMA Attack jako jedyna organizacja w Polsce ma szanse uzdrowić sytuację na polskim rynku MMA.

Informacje ze strony organizatora

Trzecia gala MMA Attack odbędzie się w Zielonej Górze 29 września. Oktagon MMA Attack zagości w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mogącej pomieścić 6,000 kibiców.

W oktagonie MMA Attack zobaczymy tego wieczoru najlepszego polskiego zawodnika wagi ciężkiej Damiana Grabowskiego, trenującego w Niemczech, urodzonego w Polsce weterana UFC Petera Sobottę oraz jednego z najbardziej utalentowanych młodych polskich zawodników Piotra Strusa. Transmisję na żywo z tego wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat.

Poprzednie gale MMA Attack odbyły się w listopadzie ubiegłego roku w Warszawie oraz w kwietniu katowickim spodku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.