STSport

Gala MMA Attack 3 została wybrana najlepszą galą 2013 roku w polskim MMA w plebiscycie portalu myMMA.pl. Najlepszym zawodnikiem wybrano za to Damiana Grabowskiego.

MMA Attack 3 odbyło się 27 kwietnia w katowickim Spodku. Sportowych wrażeń fanom dostarczyły niezwykle wyrównane i emocjonujące pojedynki Damiana Grabowskiego ze Stavrosem Economou, Krzysztofa Jotki z Bojanem Velickoviciem oraz Karola Celińskiego z Michałem Fijałką. Bilet do UFC wyraźnym zwycięstwem nad Juha-Pekką Vainikainenem zapewnił sobie Piotr Hallmann. Swoją maestrię zaprezentował Tomasz Drwal. „Goryl” nadspodziewanie szybko i łatwo odprawił Wesa Swofforda. Ozdobą gali były nokaut Oskara Piechoty oraz poddanie Bartłomieja Kurczewskiego, a swój talent światu ujawniła młodziutka Agnieszka Niedźwiedź.

Oprócz absolutnej czołówki polskiego MMA zobaczyliśmy też starcie Roberta Burneiki z Dawidem Ozdobą. Pojedynek ten wzbudzał wiele emocji i kontrowersji już przed walką, a jego przebieg szeroko komentowany jest do dziś. Walka zakończyła się zwycięstwem „Hardkorowego Koksa” poprzez dyskwalifikację unikającego walki Dawida Ozdoby.

W kwietniu zaserwowaliśmy Wam solidną porcję MMA w najlepszym wydaniu, skropione nutką freakowego szaleństwa. Cieszymy się, że fani MMA i czytelnicy myMMA.pl docenili nasze starania i nagrodzili nas mianem Gali Roku 2013. Zawodnikiem roku został Damian Grabowski, za którym uplasował się Piotr Hallmann. To najlepszy dowód, że na galach MMA Attack walczą najlepsi i ten trend postaramy się kontynuować przy kolejnych galach.

źródło: mma-attack.net

Categories: MMA, Sporty walki 1 likes

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.