STSport

Na początku 2017 roku, po zwycięstwie w Rizin Open Weight Grand Prix, Mirko „Cro Cop” Filipovic ogłosił swoją emeryturę … ponownie.

W przeszłości kilkakrotnie ogłaszał, że przechodzi na zasłużoną emeryturę, ale zawsze powracał na jeszcze jedną walkę.

„Jedyną opcją pozostaje pożegnalna walka, ale to tylko wtedy, gdy zrehabilituję moje kolano. Nigdy więcej nie chcę przechodzić przez to, co przeżyłem podczas przygotowań do tego turnieju. Wiem, że często mówiłem, że kończę karierę, ale to naprawdę koniec. ”

Mirko Cro Cop Filipovic Tylko mija się jednak z prawdą. Możliwe, planował ponownie zakończenie kariery, ale teraz, według Nobuyuki Sakakibary szefa Federacji Walki z Rizin, Cro Cop znów jest w pełni gotowy, aby powrócić do swojej kontynuowania swej kariery … i nie tylko na pożegnalną walkę czy dwie.

„Zwycięzca RIZIN GP 2016 Mirko Cro Cop powróci do RIZIN po roku. Postanowił walczyć przed swoimi ukochanymi japońskimi fanami jeszcze kilka razy, zanim przejdzie na emeryturę ” – napisał Sakakibara na Instagramie.

„Mirco chciałby nadal krzyżować rękawice z wyśmienitymi zawodnikami, dopóki całkowicie nie zawiesi rękawic na kołku.”

Kariera Cro Copa trwa już ponad dwie dekady, obejmuje wiele tytułów mistrzowskich w MMA i kickboxingu oraz stoczonych prawie 100 pojedynków.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.