STSport

Mamy przyjemność zapowiedzieć drugi pojedynek mistrzowski o pas wagi półśredniej w formule MMA, który odbędzie się podczas nadchodzącej gali FEN 12 Feel The Force we Wrocławiu. W piątek, 20 maja 2016 roku, do walki o tytuł mistrza federacji FEN staną Michał Michalski, reprezentujący klub Rio Grappling Wrocław, i Francuz Davy Gallon z klubu Adrenaline Fight Team Caen.

Michał Michalski vs Davy Gallon

Obaj zawodnicy udowodnili już swoje nieprzeciętne umiejętności w klatkoringu FEN, pokazując, iż nadeszła najważniejsza chwila w ich karierze. Michał Michalski odniósł w ubiegłym roku trzy zwycięstwa, wydłużając swoją serię wygranych walk do pięciu. Davy Gallon, pokonując cenionego Rafała Błachutę na gali FEN 10 na początku roku, zdobył drugie zwycięstwo nad polskim zawodnikiem, bowiem wcześniej rozbił Mariusza Radziszewskiego. To wystarczające argumenty, by to starcie stało się mistrzowskim i jednym z tych najbardziej oczekiwanych przez kibiców.

„Myślę, że nikt nie będzie rozczarowany tym zestawieniem i jego statusem, a szczególnie wrocławska publiczność w Hali Stulecia – powiedział o pojedynku prezes FEN Paweł Jóźwiak. – To obecnie najmocniejsza para zawodników w naszej najmocniejszej dywizji. Na zapleczu już czeka kilku potencjalnych pretendentów z przeszłością w najlepszej światowej organizacji, jaką jest UFC. Ktokolwiek zwycięży, czy Michalski, czy Gallon, będzie poddany kolejnemu testowi. Ta kategoria u nas jest najlepsza w Polsce, a chcemy, by była w Europie. Michalski i Gallon to zawodnicy europejskiego formatu”.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki, jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel The Force można już kupować w serwisie Eventim.pl (kliknij tutaj) oraz KupBilet.pl (kliknij tutaj). Bilety VIP i bilety grupowe można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

FEN

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.