STSport

Michał „MAsakra” Kita (14-7 MMA),otworzył własny, w pełni profesjonalny klub MMA WARRIORS ZABRZE.

Kilka miesięcy temu informowałem was o swoim nowym projekcie i planach związanych z otwarciem mojego klubu w Zabrzu. W wielu listach, które otrzymałem od Was, a w zasadzie w każdym, pojawiało się zawsze pytanie kiedy ruszamy?

Dziś nadszedł ten moment, że mogę oficjalnie ogłosić i odpowiedzieć wszystkim, że klub MMA WARRIORS ZABRZE wystartuje już 2 września! Wszystkich sympatyków MMA z Zabrza oraz z całego Śląska zapraszamy na pierwsze treningi.

Pierwszy trening jest bezpłatny. Zajęcia odbędą się w hali MOSIR ZABRZE ul. Matejki 6, sala nr 93.

Przygotowania projektu trwały bardzo długo, bo jak sami wiecie jestem czynnym zawodnikiem i wciąż staram się profesjonalnie wykonywać swoją pracę. Teraz postaram się również przekazać trochę swojej wiedzy i doświadczenia.

Mam nadzieję, że klub spełni wasze oczekiwania, a trenerzy prowadzący zajęcia będą dla was autorytetami i fachowcami w swojej dziedzinie, a nie jak to bywa niestety często na naszym podwórku, samozwańczymi mistrzami MMA.

Dokładne informacje na temat klubu MMA WARRIORS ZABRZE znajdziecie na jego oficjalnej stronie www.mmawarriorszabrze.pl. Witryna jest tak świeża, jak nasz klub, więc z czasem będziemy publikować tam nowe informacje z życia MMA WARRIORS ZABRZE.

Na koniec chciałbym zachęcić wszystkich do uprawiania MMA i odwiedzenia naszego klubu. Pamiętajcie, że MMA to sport dla każdego bez względu na wiek czy też płeć.

„Nie każdy musi być profesjonalnym zawodnikiem by móc uprawiać MMA”.

Myślę że wśród osób, które odwiedzą mój klub, znajdą się również „brylanty” które postaram się oszlifować.

Widzimy się na macie!

Zapraszamy na oficjalną stronę Michała Kity michalkita.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.