STSport

Michael „Venom” Page (13-0) to jeden zawodników organizacji Bellator. Ma na rozkładzie, takich fighterów jak Evangelista „Cyborg” Santos (21-18), Fernando Gonzalez (27-16), czy Dawid Rickels (19-5).

Anglik podpisał zawodowy kontakt na walki bokserskie z byłym mistrzem świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej Davidem Haye’em, który stworzył własną grupę promotorską Haymaker Promotion.
Michael Page zadebiutował w ringu bokserskim w zeszłym roku męcząc się z bokserskim kelnerem Jonathanem Castano (2-13), który przegrał już ósmą walkę z rzędu.„”Venom” potrzebował, aż 3 rund, aby wygrać przezTKOO, co naszym zdaniem nie przynosi żadnej chluby gwieździe Bellatora.
Kolejnym rywalem Page’a ma być Polak pochodzący z Poznania Michał Ciach, legitymujący się rekordem (1-5). Walka odbędzie się 15 czerwca w hali York Hall w Londynie. Jeśli walka zajmie Anglikowi podobny, jak w zeszłym roku, albo i dłuższy dystans, to powinien poważnie zastanowić się nad kontynuacją kariery bokserskiej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.