STSport

Portal STSport przeprowadził wywiad z kontrowercyjnym zawodnikiem MMA Michaelem Piszczkiem. 

Michael Piszczek

Michael Piszczek

Na początek powiedz, gdzie aktualnie trenujesz, jak forma i nad jakimi elementami pracujesz najwięcej  ?

Witam, przed walka na Fen 2 trenowałem z Krystianem Balowskim Trenerem Personalnym i odwiedziłem kilka klubów we Wrocławiu, trenowałem ciężko i efektem tego była szybko wygrana walka. Przed walka zapowiedziałem ze ściągnę Dylewskiego do parteru i go poddam i tak też się stało, a że Dylewski potem szczekał w Internecie że ja nie mam umiejętności itp mam na to ……..

Po walce na FEN 2 wróciłem do Londynu i zacząłem treningi w shoto  fighters w Londynie najwięcej czasu poświęcam na techniki stójkowe, bo parter mam opanowany posiadam I czuje się w parterze naprawdę bardzo dobrze trenuje z najlepszymi wiec przeciętnych zawodników będę po prostu szybko kończył tak jak to zrobiłem z Dylewskim.

Zobaczymy Cię jeszcze na galach FEN ?

Miałem walczyć na Gali FEN3 Z Dawidem Morą, ale sam zrezygnowałem, bo chciałem walczyć z bardziej doświadczonym zawodnikiem. Nie chciałem walczyć z zawodnikiem, który przegrywa ostatnia walkę, żeby hejterzy znowu pisali, że kolejny raz dali mi kelnera pokroju Dylewskiego.

Jest bardzo duża szansa, że zawalczę na Gali FEN4. Muszę przyznać, że Gale FEN są naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

A jeśli chodzi o Dawida, to mam mu to powiedzenia tylko jedno : Dawid Mora co ty pierdo..sz pajacu? Wygrałeś jedną walkę i zaraz masz się za ikonę polskiego MMA ! Wygrałeś ta walkę na FEN3 w dobrym stylu, przyznaje zaskoczyłeś mnie, ale trochę pokory chłopaku. Ja federacji FEN powiedziałem 5 tys zł i wychodzę na ring z Tobą i Ci urywam głowę wciąż masz jakiś problem promujesz się na moich plecach, wiec zapraszam Cie do klatki obojętnie na jakiej Gali MMA. Każdy ma swoje 5 minut, a ty będziesz miał swoje 50 sekund. Oficjalnie wyzywam Cie na pojedynek !

Pokonałeś Dylewskiego, chociaż nie byłeś faworytem. Przyjąłbyś propozycje rewanżu ?

Oczywiście, jeśli dostałbym dobrą ofertę, to nie widzę żadnego problemu.

Masz jakiś konkretny cel w startach MMA, czy to tylko chwilowa przygoda ?

Na początku to była dla mnie tylko zabawa, a potem to pokochałem i teraz tym żyje. Obecnie jestem w trakcie przygotowania do walki którą stoczę 6 września na Gali Cage Rage UCMMA40 vs dayman Lake . Do kolejnej walki przygotowuje się dzięki sponsorom takim jak FIRMA,caged fight wear , Babson Labs , HD furmiture, For3Dom, badhouse i HD Furniture.

Obecnie się na tym koncentruje i ciężko trenuje. Dostałem też propozycje na Gali FCC11. Więcej informacji będę znał na dniach, ale mogę jedną rzecz zdradzić : wygram na Gali CAGE RAGE, to mam obiecaną walkę na Gali BAMMA.

Nadal chcesz walki z Kamilem Walusiem ?

Tak, bardzo. Ta walka na pewno przyniosłaby bardzo duży rozgłos, bo z Kamilem nie ma co udawać, że nie darzymy się przyjaźnią. Ta walka to by była prawdziwa i na pewno skończyłaby się przed czasem. Marzy mi się walka z Kamilem Bazelakiem na Gali FEN4.

Bardzo chce zawalczyć z Kamilem Bazelakiem. Pragnę tej walki od dawna.

Pozdrawiam Fanów Stsport.pl i zapraszam na mój Officialny Fanpage Michael Piszczek !

Rozmawiał : Maciej Adamski

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.