STSport

Jak zostaliśmy poinformowani przeciwnikiem Michaela Piszczka (1-1) na gali FEN3 będzie debiutant Dawid Mora (0-0). Ma on 28 lat, pochodzi z Zielonej Góry.Przy wzroście 181 cm waży 116kg. Dawid Mora trenuje pod okiem Tomasza Makowskiego z Nowej Soli.

Michał Piszczek udzielił nam informacji na temat swoich przygotowań i powiedział kilka słów na temat swojego rywala, z którym zmierzy się już w czerwcu na gali FEN3.

Do tej walki będę trenował w klubie Skorpion Krempice, gdzie trenerem jest Radosław Kyc W tym samym klubie ćwiczy również zawodnik FEN Piotr Rogosz. Przyłożę wszelkich starań, żeby godnie reprezentować klub, w którym będę trenował. Dam z siebie wszystko. W klubie Skorpion trenuje dużo utalentowanych zawodników, wiec będę miał z kim ćwiczyć i dobrze przygotować się do walki na gali Fen 3. Do Polski wylatuję już na dniach. Po gali FEN2 trenowałem przez cały czas w Essex w klubie Ministry of Martial Arts. Jest to najlepszy klub w Anglii. Moja walka na gali FEN3 będzie znów wyróżniona jak ostatnim razem. Pojedynek z Januszem Dylewskim został oficjalny uznany przez telewizję FightBox za najlepsze poddanie na gali FEN2. W narożniku mojego rywala Dawida Mory stanie Damian Grabowski.Nic to mu jednak nie da, gdyż dostanie ode mnie ciężki nokaut. Mam nadzieję, że Mora to czyta, więc niech przygotuje się mentalnie na krwawą walkę. Będę dla niego bezlitosny, a po pojedynku ze mną da sobie spokój z MMA raz na zawsze.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.