STSport

Federacja KSW oraz Dzielnica Bemowo pragną zaprosić wszystkich fanów oraz przedstawicieli mediów na jedyny Oficjalny media trening przed galą KSW 37: Circus of Pain, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 listopada w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

ksw37_circus_b1_bemowo

Podczas wydarzenia swoją formę zaprezentują największe gwiazdy KSW 37: mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf, uczestnicy hitowego starcia Mariusz Pudzianowski i Popek Monster, mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski, mistrz KSW w wadze piórkowej Artur Sowiński, jego rywal Marcin Wrzosek oraz Łukasz Chlewicki i Filip Wolański. Początek media treningu o godzinie 15:30. Po jego zakończeniu zawodnicy będą dostępni dla mediów oraz pojawią się w Strefie Fana. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dodatkowo przed media treningiem o godzinie 12:00 mistrz KSW w wadze lekkiej Mateusz Gamrot poprowadzi dwugodzinne seminarium szkoleniowe dla młodych adeptów sztuk walki. Na miejscu będzie też dostępna oryginalna okrągła klatka Federacji KSW.

Ostatnia garstka biletów na KSW 37 jest jeszcze dostępne na eBilet.pl.

Transmisję z KSW 37: Circus of Pain można już zamawiać na www.kswtv.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.