STSport

Konfrontacja Sztuk Walki urosła nieco w siłę, kiedy podpisali kontrakt z kolejnym młodym utalentowanym zawodnikiem. Już od pewnego czasu chodziły pogłoski, że trenujący w poznańskim klubie Ankos Zapasy Mateusz Gamrot zasili szeregi KSW, jednakże dopiero dzisiaj doszło do podpisania umowy.

Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot

Ze strony KSW:

Młody utalentowany zawodnik Ankos Zapasy Poznań, Mateusz Gamrot podpisał dzisiaj kontrakt z Federacją KSW i tym samym został kolejnym po Mateuszu Zawadzkim zawodnikiem, który w tym roku zasilił naszą dywizję lekką.

Popularny „Gamer” to bardzo utytułowany zapaśnik z wieloma tytułami mistrzowskimi na swoim koncie. Równie dobrze jak w zapasach radzi sobie w grapplingu. W 2012 roku zdobył pierwsze miejsce na Mistrzowstwach Polski, a w tym roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski i już za kilka dni będzie walczyć o tytuł najlepszego europejczyka.

Mateusz to Mistrz Europy amatorskiego MMA. Na zawodowych ringach walczy od 2012 roku. Do tej pory stoczył trzy pojedynki i wszystkie wygrał. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej utalentowanych wojowników w naszym kraju i wielu fachowców wróży mu ogromne sukcesy.

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego na KSW 23 zmierzy się ze wspomnianym Mateuszem Zawadzkim. Pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.