STSport

W wywiadzie dla Sportfana Martin Lewandowski bez ogródek wypowiada się na temat Jamesa Thompsona i jego walki z Mariuszem Pudzianowskim.

Martin Lewandowski

Martin Lewandowski

W jednym z wywiadów James Thompson powiedział,że szefowie KSW obiecali mu trzecią walkę z Pudzianem na gali KSW 19, ale ostatecznie zbagatelizowali temat i się do niego nie zgłosili.

Martin Lewandowski w wywiadzie dla portalu Sportfan.pl podważył słowa Anglika nazywając go między innymi głąbem.

Thompson chyba już za dużo przyjął na głowę, bo sam nie pamięta naszych ustaleń. Zapewniam, że w ogóle nie chcieliśmy go za przeciwnika Pudziana na KSW 19. Planowaliśmy go ściągnąć dopiero pod koniec tego roku albo na początku następnego.Temat jest już zagrzebany! To kara za jego zachowanie: arogancję, bezczelność, chęć wykorzystania drugiej strony w tak niefajny sposób biznesowy. My zrobiliśmy dla tego głąba bardzo dużo odwołując werdykt, przyznając się do popełnionego błędu, a on teraz tak się odpłaca? Takie zachowanie nigdy nie będzie tolerowane. To brak szacunku do innych! Ja rozumiem, że Thompson był wtedy zdenerwowany. Ale jeżeli on nie trzymał fasonu, to powinien ktoś z jego ekipy przyprowadzić go do porządku. Najwidoczniej są to ludzie podobnej klasy

Co o tym sądzicie? Czy Martin Lewandowski ma rację nazywając Thompsona głąbem!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.