STSport

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny wypowiedział się na temat imigrantów islamskich – Nie mam nic do normalnych ludzi. Nie ma znaczenia, czy są to uchodźcy, czy imigranci. Jeżeli chcą do nas przyjechać, to niech zachowują się jak cywilizowani ludzie. My jesteśmy gospodarzami, to niech się zachowują według zasad gospodarza – stwierdził.

– Szczerze mówiąc, to już nie chcę się na ten temat wypowiadać, bo to walka z wiatrakami. Mam do zapłacenia 65 tys. kary. Za co? Ano za to, że mój kierowca zgłosił, że imigranci są na naczepie i oni wysiedli. Za to strona angielska wlepiła mi parę tysięcy funtów kary. Z relacji moich pracowników wynika, że po śmierci polskiego kierowcy w Berlinie nic się w sprawach bezpieczeństwa nie zmieniło. Widocznie komuś zależy, by tak w Europie było. Dobrze, że chociaż polski rząd trochę to zablokował. Nie mam nic do normalnych ludzi. Nie ma znaczenia, czy są to uchodźcy, czy imigranci. Jeżeli chcą do nas przyjechać, to niech zachowują się jak cywilizowani ludzie. My jesteśmy gospodarzami, to niech się zachowują według zasad gospodarza. A jak ktoś chce narzucić swoje zasady, to ja tego nie będę akceptował. Możecie się na mnie obrażać, mówić że jestem nietolerancyjny. W takim przypadku nie jestem i nie będę tolerancyjny – powiedział Mariusz Pudzianowski.

Były mistrz świata strongman po walce na KSW 39 nie zamierza jednak zakończyć kariery w MMA.

– Czuję się dobrze fizycznie, a zapał mam w sobie taki sam, jak 30 lat temu. Mam swój cel, który wcale nie jest tak odległy. Jeśli uda mi się go zrealizować, to wyrównam pewne rachunki – zapewniał Pudzianowski.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.