STSport

26 maja Marcin Różalski  stanie do walki na rosyjskiej gali Draka 7, gdzie  zmierzy się z Salimgirejem Rasułowem (8-5). Rosjanin jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, półtora roku temu przegrał jednak przed czasem przez K.O znanym z występów w KSW Konstantinsem Gluhovem.

-Dla mnie to zaszczyt, że organizatorzy wybrali jakiegoś gościa z Polski, czyli mnie, i sami złożyli mu ofertę. Może stało się tak, ponieważ jestem jakoś tam rozpoznawalny? A może zależało im, żeby przyjechał szatan z Polski, którego walnie miejscowy gieroj? – powiedział  Marcin Różalski w wywiadzie dla  mmania.plNie ma co się czarować: jestem bliżej niż dalej ostatniej poważnej walki w życiu. Dopóki jednak mogę, chcę się bić jak najczęściej, bo zawsze to lubiłem. Do Władywostoku lecę na blokadach, urazy mocno mi dokuczają. Na razie jeszcze mnie to kręci, ale niebawem przyjdzie czas na zrobienie rachunku sumienia.

Czyży Marcin Różalski faktycznie się wybierał na emeryturę sportową?  W MMA stoczył dotychczas trzy walki. Pierwszą walkę z Marcinem Bartkiewiczem przegrywał, ale sędzia Piotr Bagiński przerwał pojedynek z uwagi na kontuzję Bartkiewicza i w ten sposób Różal wygrał przez TKO. Drugą walkę z Sergeyem Shemetovem również sromotnie przegrywał,ale jego rywal nokautując Różalskiego zerwał sobie biceps i znów dzięki temu Różalski wygrał przez TKO. W ostatniej walce na KSW18 w Płocku został poddany przez Valentijja Overeema w pierwszej rundzie walki.

Różal nie przejmuje się jednak swoimi wynikami i w charakterystyczny dla siebie sposób komentuje komentarze internautów na swój temat.

-Miałem zajawkę na K-1, jakoś tam walczyłem, aż w końcu zmieniłem zainteresowania. I tak trochę z dupy trafiłem do MMA. Walczę, jak walczę, koło chu** mi lata, co inni o tym mówią. Zacząłem jednak w pewnym momencie sam prowadzić treningi. Jako trener mam małe doświadczenie. A tu tymczasem moje zawodniczki i moi zawodnicy odnoszą sukcesy

…a ty jak skomentujesz wypowiedź Marcina Różalskiego?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.