STSport

Pojedynek znakomitych kickbokserów to kolejna atrakcja dodana do karty walk KSW 28: Fighters’ Den. 4 października w Szczecinie w pojedynku w kategorii ciężkiej Marcin Różalski zmierzy się z doświadczonym Anglikiem Jamesem McSweeneyem.

Marcin Różalski

33-latek urodzony w Londynie to zawodnik, który przeszedł podobną drogę w sportach walki jak „Różal”. McSweeney zaczynał jako utytułowany specjalista od muay thai i K-1, by w 2007 roku przejść do MMA. Podobnie jak poprzedni rywale płocczanina, Brytyjczyk znacznie góruje nad nim doświadczeniem, mając na swoim koncie już dwadzieścia cztery zawodowe pojedynki. W trzynastu wygranych, „The Hammer” nokautował ośmiu rywali, a pięciu poddawał w parterze.

Dla niepokonanego w trzech ostatnich występach Różalskiego, pojedynek z McSweeneyem będzie kolejną wysoko postawioną poprzeczką w KSW. Charyzmatyczny zawodnik tak ocenia swojego rywala w dzisiejszym Super Expressie:

Nigdy nie wezmę walki z jakimś „balasem”, który potrafi się tylko pruć – mówi Różalski. Mój rywal powoduje u mnie niesamowite emocje sportowe. Walka z nim to dla mnie zaszczyt.

Kolejna bitwa wojny Marcina Różalskiego zapowiada się na ekscytującą batalię, a szczecińska publiczność na pewno doceni waleczność i umiejętności obu zawodników.

Ostatnie bilety na KSW 28: Fighters Den są dostępne w portalu eBilet.pl.

źródło: kswmma.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.