STSport

Przemysław Saleta w specjalnym oświadczeniu poinformował, że nie będzie po raz trzeci walczył z Marcinem Najmanem. „Rzeczywiście taka propozycja została mi przedłożona trzy tygodnie temu, ale nie byłem, nie jestem i nie będę nią zainteresowany” – napisał. Na słowa Salety natychmiast odpowiedział Najman. „Saleta (najlepszy ojciec na świecie) po raz kolejny kłamie i manipuluje faktami w związku z moją osobą”

Najman poinformował o możliwości organizacji walki z Saletą, a ten natychmiast wystosował w tej sprawie pismo, które zamieścił portal boxingnews.pl. „Kłamstwem jest stwierdzenie, że trwają rozmowy pomiędzy mną i telewizją Orange Sport na temat mojej walki z Najmanem. Rzeczywiście taka propozycja została mi przedłożona trzy tygodnie temu, ale nie byłem, nie jestem i nie będę nią zainteresowany. Tak wiec, bez względu na sportowe dokonania Marcina Najmana, trzeciej walki nie będzie i proszę o zamkniecie tego tematu” – napisał pięściarz.

Takie postawienie sprawy spotkało się ze zdecydowaną reakcją Marcina Najmana, który w ostrych słowach potraktował starego rywala w oświadczeniu przesłanym Wirtualnej Polsce.

„Pragnę oświadczyć, iż Przemysław Saleta (najlepszy ojciec na świecie), po raz kolejny kłamie i manipuluje faktami w związku z moją osobą. W swoim oświadczeniu, w którym napisał, że kłamstwem jest, iż prowadzi jakiekolwiek rozmowy w sprawie walki bokserskiej Najman vs. Saleta III sam sobie zaprzecza, pisząc w kolejnym zdaniu, że dostał taką propozycję od przedstawiciela telewizji Orange Sport. Zapomniał dodać, że nie dostał owej propozycji mailem, tylko się spotkał i w tej sprawie rozmawiał” – pisze Najman.

Po tym krótkim wstępie Najman przechodzi do ataku: ” Ubolewam, że człowiek ten, po naszej pierwszej walce na KSW 14 nie jest już tym samym człowiekiem, a w głowie wszystko mu się poprzestawiało. Wszak dostał ode mnie najwięcej po głowie w całej karierze” – czytamy.

„Nie mam żadnego ciśnienia na walkę z Saletą. To nie on mnie, a ja jego zdemolowałem” – kończy Najman. Na potwierdzenie swoich słów Najman zacytował świętej pamięci Jerzego Kuleja, który tak ocenił jego walkę z Saletą:

WP

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.