STSport

Marcin Najman wystosował list otwarty do Mariusza Pudzianowskiego z propozycją rewanżu. Czy ponownie zobaczymy ich walkę na ringu KSW?

Marcin Najman

Marcin Najman

„Mariusz, od dawna jesteśmy kolegami i z pewnością dalej nimi będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i wielokrotnym mistrzem świata strongman. W walkach mma również udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma walcząc ze sobą podczas 12-stej gali KSW, wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję. Pomimo, iż cała otoczka walki była głównie przemyślaną promocją pojedynku, to o tyle sama walka, starciem całkowicie na serio.

Zapewne wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejna sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o porażkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cie proszę, jako kolegę, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość rewanżu.”

Ze sportowym pozdrowieniem oraz wyrazami wielkiego szacunku Marcin Najman

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.