STSport

Marcin Najman słynie z ostrych i bezkompromisowych poglądów. Częstochowski pięściarz na co dzień mocno interesuje się historią Polski i nie ukrywa swojego patriotyzmu. Krytykował Litwinów, którzy mordowali Polaków przy boku Niemców. Teraz dostało się i nacjonalistom Ukraińskim, którzy biegają ze sztandarami Bandery – zbrodniarza odpowiedzialnego za masowe morderstwa Żydów i Polaków.

Marcin Najman

Marcin Najman

„Miałem napisać to już kiedyś , ale dziś widząc, że nie tylko ja to dostrzegam publikuję:
Ludziom,którzy tak ochoczo wspierają ukraiński Majdan proponuje zapoznać się z historią. Majdanowcy dumnie obok swojej flagi narodowej, prezentują czerwono-czarne sztandary, poczytajcie, co to jest w ogóle za sztandar. Jest to sztandar banderowców, którzy w bestialski sposób wycinali Polaków na Wołyniu, ale i całych kresach .

Ponad to znaczna cześć Ukraińców popiera legalnie wybranego prezydenta Jakunowycza, tego samego , który cofnął dekret innego ukraińskiego fałszywego pajaca Wiktora Juszczenki , którego też wspierali Polac , a on im w „podziękowaniu” w ostatni dzień swojego urzędowania nadał tytuł bohatera bandycie Stiepanowi Banderze. Dekret ten cofnął dopiero Janukowycz . Pomimo iż niewielu przywódców przybyło pożegnać Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego to Wiktor Janukowycz przybył. Nie dajcie się omamić!”

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.