STSport

Redakcja STsport przeprowadziła wywiad ze znanym  pięściarzem, celebrytą i  obecnie dziennikarzem sportowym Marcinem Najmanem. Popularny El Testosteron opowiada o przebiegu rehabilitacji Jerzego Kuleja, swoich akcjach charytatywnych i planach NG Promotions…

Witaj Marcinie. Jakie masz plany wakacyjne? Ciepłe kraje czy wypoczywasz raczej w Polsce?

Właśnie tydzień temu wróciłem z urlopu, było upalnie i egzotycznie. Teraz mamy Euro, dlatego jestem w kraju.

Słyniesz z tego, że wiele pomagasz innym ludziom. Głośno jest o twoich licznych akcjach charytatywnych? Czy planujesz najbliższym czasie jakiś mecz charytatywny czy licytację? Nie wiele osób bowiem wie, że nawet Tomasz Adamek przekazywał na twoje akcje rękawice czy spodenki...

Faktycznie od 11 lat udaje mi się kontynuować właściwie bez przerwy działalność charytatywną. Oczywiście i w tym roku zorganizuje dużą charytatywna imprezę i mam nadzieje uda się pomoc wielu potrzebującym. Co do Tomka Adamka ,zawsze odpowiada na moje akcje charytatywne, gdy go tylko o to poproszę. Tomek to dobry naprawdę chłopak i w takich kwestiach zawsze można na niego liczyć.

Ponieważ jesteś przyjacielem Jerzego Kuleja chcielibyśmy się ciebie zapytać jak przebiega rehabilitacja Jerzego Kuleja?

Jerzy Kulej sukcesywnie wraca do formy, ale musimy pamiętać, ze taka rehabilitacja to proces długotrwały. Natomiast poprawa jest widoczna z każdym dniem.

Czy jest szansa, że powróci on do komentowania walk bokserskich na antenie Polsatu?

Głęboko wierze, ze pod koniec roku Mistrz wróci na swoje komentatorskie miejsce. Wszystkim już chyba brakuje jego merytorycznej wiedzy przekazywanej podczas walk.

Marcin jesteś promotorem bokserskim. Zorganizowałeś dwie świetne gale boksu zawodowego w Skarżysku Kamiennym i Częstochowie. Czy planujesz wobec tego wraz z grupą NG Promotion organizację jakiś tego rodzaju eventów w tym roku?

Tak naprawdę to juz trzy gale na moim koncie. W 2007 w Częstochowie również zorganizowałem galę boksu zawodowego. Natomiast jako NG Promotion planujemy wielką gale z okazji otwarcia nowej hali w Częstochowie. Obecnie prowadzę w tej sprawie rozmowy.

Życzymy sukcesów zawodowych i dziękujemy za rozmowę.

Dziękuję. Jeżeli sukcesy to już wyłącznie na niwie dziennikarsko -telewizyjnej. Na ring już nie wracam.

http://youtu.be/o639shj_1c4

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.