STSport

Mamed Chalidow jeszcze przed wakacjami wybrał się na mecz siatkówki Polska vs Niemcy i był pod wielkim wrażeniem atmosfery na meczu. Czeczeński fighter miał okazję poznać również osobiście siatkarzy oraz zobaczyć w jaki sposób trenują. To właśnie zszokowało go najbardziej.

– Pierwszy raz byłem na meczu siatkówki. Jestem pod wrażeniem, bo nie wiedziałem, że jest tutaj taka fajna atmosfera podczas imprezy. Druga sprawa, poznałem tych ludzi(siatkarzy),byłem z nimi na spotkaniu, byłem na ich treningu. Oni naprawdę ciężko trenują, ciężko im to wszystko wychodzi, bo tak naprawdę jest dużo w tym sporcie pracy.Oni trenują codziennie , ja byłem normalnie w szoku jak widziałem ich treningi. U nas to troszkę w MMA inaczej wygląda. Oni mają sezon i tyle meczów. Nie wiem, jak oni mogą normalnie funkcjonować w ten sposób? Jak oni to wytrzymują?… – powiedział Mamed Chalidow w wywiadzie dla sport.pl

Ciekawe czy czeczeński wojownik jakieś elementy treningu siatkarzy zaadoptuje w swoich przygotowaniach do kolejnej walki w formule MMA, jaką stoczy już w grudniu na gali KSW25.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.