STSport

Martin Lewandowski w wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradził,że Mamed Chalidow otrzymał propozycje walk od UFC. Jednocześnie podkreślił,że warunki finansowe jakie mu zaproponowano są gorsze od tych jakie zapewnia mu KSW na swoich galach.

mamed khalidov Paweł derlacz

-Faktycznie, jestem już po rozmowie z Joe Silvą, „matchmakerem” UFC – powiedział szef KSW Martin Lewandowski–  To była bardzo wnikliwa dyskusja. Rozmawialiśmy na temat długości kontraktu dla Khalidova, ilości walk w roku, kwestii sponsorskich i marketingowych. Poruszyliśmy po prostu wszystkie kwestie związane z walką w Federacji UFC Ucięliśmy sobie bardzo przyjemną pogawędkę na temat Mameda Khalidova. Joe zna Mameda bardzo dobrze. Wie, z kim walczył, wie, w jaki sposób walczył i jest zainteresowany jego obecnością na gali UFC. To nie ulega najmniejszej wątpliwości. Po rozmowie Joe przesłał mailem wstępną propozycję, z którą teraz zapozna się Mamed. Cała korespondencja pomiędzy mną a Silvą została już przesłana na skrzynkę Khalidova. Nie wiemy, jak ją oceni, ale naszym zdaniem, pod względem finansowym, nie jest ona satysfakcjonująca. Na galach KSW Mamed może liczyć na dużo większe pieniądze. Sprawa nie jest jednak zamknięta. Moim zadaniem będzie wynegocjowanie u UFC lepszych warunków dla Khalidova. Jest gwiazdą, najlepszym zawodnikiem w Europie i dlatego uważamy, że zasługuje na więcej – podsumował Martin Lewandowski

Co waszym zdaniem powinien zrobić Mamed Chalidow? Skoro sytuacja przedstawia się tak jak podaje to Martin Lewandowski i Mamed miałby za walkę znacznie mniejsze pieniądze niż w Polsce to czy jest sens podpisywać kontrakt z UFC?

Jak sądzicie…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.