STSport

Jeden z właścicieli federacji KSW Maciej Kawulski w wywiadzie dla portalu mmarocks.pl ostro wypowiedział się na temat „buntowników”, którzy sprzeciwiali się wprowadzeniu PPV w Polsce.

Maciej Kawulski

Maciej Kawulski

– Mamy dane z samego Polsatu Cyfrowego, który jest naszym partnerem i na bieżąco je dostawaliśmy i są bardzo zadowalające w związku z czym tym wszystkim, którzy się buntowali i zakładali stronę na facebooku nie kupuj PPV chcę im dzisiaj powiedzieć serdecznie, że mam ich w dupie – powiedział Maciej Kawulski – Będziemy dalej robić PPV, będziemy robić także gale na otwartym Polsacie po to, żeby promować zawodników, następnie tych wypromowanych gwiazdy będziemy sprzedawać na PPV.To jest jedyny sposób, aby rozwijać dalej ten sport i jeśli ktoś tego nie rozumie, to niech się zastanowi, bo to jest oczywiste.

Czy szef KSW ma rację mówiąc, że PPV to jedyny sposób, aby rozwijać dalej ten sport w Polsce? Poniekąd pewnie tak, bo gdy zyski z płatnych transmisji zaczną również trafiać do kieszeni zawodników to przełoży się to na ich zarobki i sprawi, że bycie „zawodowcem” stanie się w Polsce w końcu opłacalne…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.