STSport

Organizacja MMA Attack informuje, że konferansjerem na gali MMA Attack 3 27 kwietnia w Spodku w Katowicach będzie uznany grappler i trener o niepodrabianym wizerunku – Maciej „Alf” Glabus, który zadebiutuje w nowej roli. Glabus, wielokrotny medalista zawodów grapplingowych oraz członek kadry narodowej w tej dyscyplinie nie boi się tego wyzwania i w Poznaniu na deskach Teatru Nowego przygotowuje się do tej roli równie intensywnie jak do zawodów.

 

„To mocna rzecz. Być z chłopakami w oktagonie tuż przed chwilą do której gotowali się wiele tygodni. Mam świadomość jak ciężką pracę muszą wykonać by się tam znaleźć oraz jak mocny trzeba mieć charakter by wytrzymać presję wielotysięcznego tłumu. – skomentował Glabus. – Jestem pełen podziwu i szacunku do życia jakie wybrali. Mam nadzieję, że zapowiadając ich w oktagonie uda mi się przelać te emocje na publiczność i widzów. Należy się to tym zawodnikom. Ciesze się że dostałem tę propozycję. Miałem zaszczyt zdawać egzamin na deskach Teatru Nowego w Poznaniu którego jestem częstym gościem. Dziękuje Michałowi Kocurkowi, aktorowi tego teatru, za pomoc w przygotowaniu prezentacji dla Darka Cholewy. Wierzę, że opieka tak wytrawnego specjalisty pozwoli mi być w pełni profesjonalnym konferansjerem na gali MMA Attack 3.”

Zatrudnienie popularnego „Alfa” na galę MMA Attack 3 wpisuje się w strategię angażowania przy gali tylko osób związanych z MMA.

„MMA Attack to gala MMA i chcę na niej widzieć osoby związane z tym sportem .” – skomentował ten wybór właściciel MMA Attack Dariusz Cholewa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.