STSport

Szymon to wicemistrz Polski w taekwondo. Dyskopatia i przepuklina rdzenia kręgowego chcą posadzić go na wózek. Żeby do tego nie doszło, musi jak najszybciej rozpocząć kosztowne leczenie za granicą. 

Ma zaawansowaną dyskopatię, a jego rdzeń kręgowy w trzech miejscach atakuje przepuklina. Lekarze określają wiek jego kręgosłupa na 90 lat! Mężczyzna potrzebuje odpowiedniego leczenia w najlepszych klinikach w Wielkiej Brytanii. Inaczej skończy na wózku – grozi mu paraliż od szyi w dół. 

Szymon to sportowiec, wicemistrz Polski w taekwondo ITF. Trenował także MMA i brazylijskie jiu-jitsu. Dla takiej osoby brak codziennej aktywności fizycznej i brak możliwości poruszania się to prawdziwy dramat. 

Kocham się śmiać. Niestety, w związku z moją chorobą coraz rzadziej mam ku temu powody. Będę wdzięczny za każdą pomoc, która może przybliżyć mnie do wygrania z chorobą – pisze sportowiec w opisie zbiórki. 

Zebrał już fundusze na opłacenie leków i fizjoterapii w Wielkiej Brytanii. Nadal jednak potrzebuje środków, by opłacić niezwykle drogą operację. Pieniądze musi wpłacić do końca stycznia. Można pomóc mu w walce o sprawność, wpłacając na jego zbiórkę na Pomagam.pl.

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/smj84#

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w trudnych chwilach, realizację projektów społecznych i kulturalnych. Od grudnia 2021 roku przy portalu działa Fundacja Pomagam.pl. 

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.