STSport

Czym jest M-Balance?


M-Balance™ to najnowsze odkrycie w swojej dziedzinie. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia został zaprojektowany aby w idealny sposób współdziałać z polem energetycznym człowieka. M-Balance™ to pomysł ludzi związanych ze sportem, dla ludzi aktywnych zarówno w sporcie zawodowym, amatorskim czy po prostu aktywnych zawodowo – przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje wyniki. Wspomaga równowagę, wytrzymałość i elastyczność ciała.

Jak działa M-Balance?


Powszechnie akceptowalnym faktem jest, że mózg ludzki pracuje kontrolując różne funkcje organizmu, narządów i układów za pomocą układu nerwowego. Układ nerwowy jest bardzo wrażliwy na pola elektromagnetyczne otoczenia. Większość urządzeń elektrycznych (telewizory, komputery, telefony komórkowe, mikrofalówki) emitują dodatnio naładowane pola i są w stanie wpływać na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Każdego dnia narażamy nasze pole energetyczne na działanie całej masy negatywnych bodźców. Każde urządzenie elektryczne wytwarza duże ilości jonów dodatnich, które zakłócają prawidłowe działanie naszego organizmu. M-Balance™ wyposażony jest w dwuosiowo zorientowany dysk holograficzny, który naładowany jest 1000 jonów ujemnych. To właśnie dzięki jonom ujemnym możesz zapomnieć o ciągłym zmęczeniu, senności i złym samopoczuciu.

Korzyści jakie niesie ze sobą M-Balance?


Badania medyczne podkreślają, że takie objawy jak bóle głowy, brak koncentracji, depresja, nadpobudliwość u dzieci, zaburzenia snu i innych mogą być również wynikiem wpływu dodatnich pól elektromagnetycznych. Jony ujemne wpływają pozytywnie na wydajność psychofizyczną całego naszego organizmu. Poprawiają funkcjonowanie układu krwionośnego, rozszerzają naczynia krwionośne, regulują ciśnienie krwi, zwiększają jej zasadowość. Ponadto stabilizują procesy oddychania, zmniejszają tętno, wzmacniają pracę serca, kości oraz przyśpieszają regenerację sił. Dzięki M-Balance zarówno równowaga, siła i elastyczność Twojego ciała może się polepszyć. Dlatego właśnie M-Balance™ to produkt idealny nie tylko dla sportowców. Powinien go posiadać każdy, niezależnie od wieku i stylu życia.

Jak powstał M-Balance?


M-Balance został stworzony przez ludzi związanych ze sportem w celu optymalizacji wydajności organizmu. Natomiast jest przeznaczony dla wszystkich, nie tylko dla sportowców. M-Balance mogą stosować ludzie w każdym wieku o różnym poziomie aktywności w celu polepszenia i maksymalizacji przepływu energii w organizmie człowieka.

Co mówią na ten temat użytkownicy?


Wśród wszystkich użytkowników włącznie z zawodowymi sportowcami jest bardzo wiele pozytywnych opinii. Zarówno dotyczących wyników sportowych jak i kondycji i samopoczucia każdego dnia.

Kto jest producentem M-Balance?
Producentem i wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma ColinsS Sp. z o.o.

Jaka jest ich trwałość?
Czas użytkowania hologramów jest nieograniczony. Opaski są wodoodporne i wykonane są z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu mogą być użytkowane w każdych warunkach.

Czy hologram musi przylegać do nadgarstka?
Nie, wystarczy jeśli hologram będziemy mieli odległości do 10cm od naszego organizmu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.