STSport

Portal Sejny.net organizuje rozliczne akcje mające pomóc 5-letniej chorej na nowotwór Kai Kwaterskiej.W tym roku w Sejnach odbyły się dwa koncerty dla Kai podczas, których były zbierane datki na operację dla dziewczynki. Oficjalna strona dziewczynki to www.dlakai.pl

Kaja Kwaterska

Kaja Kwaterska

Kolejnym przedsięwzięciem jest licytacja charytatywna na portalu sejny.net podczas, której można zlicytować koszulkę z autografem Tomasza Golloba, piłkę z autografami piłkarzy Jagielonii Białystok, Puchar z Mistrzostw Polski Strongman Kamila Bazelaka i inne ciekawe przedmioty.

Kaja Kwaterska

Kaja Kwaterska

Redakcja STSPORT apeluje do wszystkich czytelników portalu o wzięcie udziału w tej akcji charytatywnej, dzięki której być może dziewczynce zostanie uratowane życie. Nie skazujmy tego dziecka na śmierć!

Kaja Kwaterska

Kaja Kwaterska

Przedmioty są wystawione na prywatnej aukcji allegro nie posiadającej statusu charytatywnej. Konto użytkownika należy do współwłaściciela portalu Sejny.Net Łukasza Jasionowskiego, który zobowiązuje się do przekazania kwoty z licytacji przedmiotów na konto stowarzyszenia pomagającego Kai. Dowód wpłaty będzie opublikowany po zakończeniu całości licytacji na stronach portalu www.sejny.net.

Szczegóły licytacji pod linkiem:

http://www.sejny.net/10,AUKCJE.html

PRZEDMIOTY NA LICYTACJI:

KOSZULKA Z AUTOGRAFEM TOMASZA GOLLOBA

PUCHAR Z  ZAWODÓW STRONG MAN KAMILA BAZELAKA

PIŁKA Z AUTOGRAFAMI PIŁKARZY I TRENERA JAGIELLONII BIAŁYSTOK

OPOWIEŚCI POGRANICZA, FILMOWA KOLEKCJA BAJEK

Categories: Polecamy 0 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.