STSport

9 listopada po Międzynarodowym Turnieju KyodoKyokushin w Siedlcach, odbyła się Gala Fight Night K-1 Rules, której organziatorem była organizacja KyodoKyokushin. Podczas gali rozegranych zostało dziesięć pojedynków z udziałem zawodników z kraju i z zagranicy w formule K-1, MMA i karate kyokushin knock down. Walki sędziowali sędziowie z Danii Peter Kohlruß i z Austrii Tony Willingshøj Nielsen. Galę uświetnił swoją obecnością Kancho Maciej Misiak.

W pierwszej walce wieczoru w formule MMA Kłysz Bartłomiej pokonał Ogonowskiego Krystiana (Andrespol). Kolejna walka to wygrana Arkadiusza Grzyba w pojedynku z Rafałem Nowakowskim. Następnie pojedynki w formule K-1: trzecia walka to wygrana Kamila Andruszkiewicza zawodnika Gladiatora W-wa, który pokonał na punkty Bartosza Stańczyka po dwóch rundach.
Prawdziwą gratką dla fanów mieszanych sztuk walki tegorocznej gali był pojedynek Kamila Bazelaka i Piotra Nagórskiego w formule MMA. Ta walka zakończyła się zgodnie z przewidywaniami poddaniem po pierwszej rundzie. W
Wielu emocji dostarczyła walka Krysiaka Kacpra i Stańczyka Michała. W pięknym stylu, po dwóch rundach zaciętej rywalizacji Albert Jesiołkiewicz pokonał reprezentanta Francji Daikja Yanisa. Wysoką formę zaprezentował zawodnik z Sulejówka Dariusz Dziuban, który pokonał Dawida Grabowskiego. Następnie Janek Malik z Rawy Mazowieckiej zwyciężył jednogłośnie z Damianem Kowalewskim z Mrągowa. Kibiców najbardziej rozgrzał pojedynek reprezentanta Białorusi Dzymitry Horbacha z Jakubem Klasztornym z Rawy Mazowieckiej. Po pięknej walce zwyciężył zawodnik z Białorusi i zdobył pas Międzynarodowego Mistrza Polski WAK-1F.
Podczas walki wieczoru o pas Mistrza Świata Organizacji Kyodokyokushin kibice zobaczyli starcie Maciej Sikoński z reprezentantem Grecji Stavrosem Soantzogolu. Po dwóch rundach walki, na punkty zwyciężył Polak. Pas Mistrza Świata organizacji Kyodokyokushin został w Polsce, a zwycięzcy wręczył go Pan Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce.

Wyniki walk:
MMA: Barłomiej Kłysz pokonał Krystiana Ogonowskiego – jednogłośnie na punkty
MMA: Kamil Bazelak pokonał Piotra Nagórskiego – 1 runda, 2:15 min przez poddanie kimurą
K-1: Arkadiusz Grzyb pokonał Rafała Nowakowskiego na punkty
K-1: Krzysztof Andruszkiewicz pokonał na punkty Bartosza Stańczyka
K-1: Albert Jesiołkiewicz pokonał Daikja Yanisa na punkty
K-1: Dariusz Dziuban pokonał Dawida Grabowskiego
K-1: anek Malik pokonał na Damiana Kowalewskiego jednogłośnie na punkty
K-1: Dzymitry Horbach pokonał Jakuba Klasztornego na punkty
Karate: Maciej Sikoński pokonał Stavrosa Soantzogolu na punkty

 

Comments are closed.