STSport

W debiucie dla KSW Akop Szostak (3-2, 2 KO) zmierzy się z doświadczonym anglikiem, Jamie Sloane’em (8-5, 6 KO, 2 Sub). Do starcia dojdzie 6 października w The SSE Arena, Wembley, na gali KSW 45: The Return to Wembley.

All rights reserved. Contact: info@sebastianrudnicki.com

Szostak w Londynie pojawi się przed fanami KSW po raz pierwszy. Warszawianin rozpoczął przygodę z MMA w 2015 roku. W pierwszym zawodowym starciu znokautował rywala już w 30. sekundzie. Później 29-latek dołożył wygraną na pełnym dystansie z doświadczonym Łukaszem Borowskim. Po kolejnym roku walk Akop postanowił zrobić sobie przerwę od mieszanych sztuk walki, która zakończyła się w kwietniu bieżącego roku. Na WCA Fight Night 4 Szostak powrócił do klatki i zastopował w drugiej odsłonie Wojciecha Balejkę.

Sloane jeszcze nigdy nie zostawił starcia w rękach sędziów. Anglik stoczył do tej pory 14 pojedynków i wszystkie zakończyły się w pierwszej lub drugiej rundzie. Weteran organizacji BAMMA i Bellator MMA od pierwszych sekund walki idzie na całość, co pozwoliło mu wygrać 6 pojedynków przez nokaut i 2 przez poddanie. Mieszkaniec Bournemouth, podobnie jak Akop Szotak, zadebiutuje 6 października w okrągłej klatce KSW.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.