STSport

Zapełniamy kartę walk gali KSW24, która 28 września odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Dziś prezentujemy pojedynek w wadze półśredniej, w którym zobaczymy: Borysa Mańkowskiego i Bena Lagmana.

Dla pochodzącego z Michigan Lagmana będzie to drugi występ na gali KSW. Pierwszy raz mogliśmy go oglądać na gali KSW23, gdzie skrzyżował rękawice z mistrzem wagi półśredniej i posiadaczem pasa KSW, Aslambekiem Saidovem. „Bad News” w tamtym pojedynku zaprezentował się bardzo solidnie i stąd decyzja właścicieli federacji, żeby zaprosić go na galę raz jeszcze.
26-latek z USA to były zawodni Strikeforce i Bellatora. Na swoim koncie ma stoczonych dziesięć zawodowych walk z czego sześć zwycięskich.

Młodszy o trzy lata Mańkowski powraca po dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją. Powraca i jak uważa jego obóz jest dużo silniejszy niż przed kontuzją. – Forma Borysa jest znakomita. Na walkę z Lagmanem będzie jeszcze lepsza. Nasz zawodnik na KSW24 powróci w wielkim stylu – wyznał menadżer klubu Ankos Zapasy Poznań, Mariusz Stachowiak.
Dla „Diabła Tasmańskiego” z Poznania pojedynek z „Bad News” będzie piątą walką dla Federacji KSW i dwudziestą w zawodowej karierze.

KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.