STSport

Już 15 września w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot odbędzie się największe wydarzenie MMA w Europie , jubileuszowa gala KSW20 – Fight Symphony. Dwie walki wieczoru, pięć pojedynków ekstra i czternastu rządnych zwycięstwa współczesnych gladiatorów.

W tym roku, po raz pierwszy w historii polskiego MMA widowisko będzie dostępne tylko dla klientów platform cyfrowych oraz użytkowników aplikacji ipla. Całą galę można obejrzeć w ramach usługi „pay-per-view” (PPV) za 30 zł.

Jakie dodatkowe atrakcje czekają tych, którzy wykupią usługę PPV?

Już od godziny 19.00 widzowie będą mogli oglądać studio „Ostateczne odliczanie przed KSW20” wprowadzające w klimat gali, które już tradycyjnie poprowadzi Mateusz Borek. Jego gośćmi będą między innymi najlepsi polscy zawodnicy MMA – Mamed Khalidov i Michał Materla (obaj wystąpią w kolejnej edycji KSW21) – oraz goście specjalni zaproszeni na jubileuszową Galę. W trakcie studia widzowie zobaczą również reportaże z przygotowań zawodników do KSW20 i materiały z ważenia, które odbędzie się dzień wcześniej. Dodatkowo redakcja sportowa Telewizji Polsat ogłosi najlepszą walkę w historii gal KSW oraz najlepszy nokaut i poddanie.

KSW20 – Fight Symphony na platformie Cyfrowy Polsat

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 24 a w HD – na pozycji 117. Zamówienia będzie można składać już od 31 sierpnia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

1.         Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043)
2.         W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
3.         W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego – 801 00 50 50, 222 127 255 oraz                 komórkowego – 699 44 50 50)

UWAGA! Zamówienia przyjmowane będą do momentu rozpoczęcia walk wieczoru, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godz. 20.00.

Gdzie KSW20 – Fight Symphony mogą oglądać fani mieszkający poza granicami Polski?

Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, jest obecny w ponad 3,5 milionach gospodarstw domowych, co oznacza, że „Symfonia Walki” będzie dostępna dla ok. 25% polskich rodzin stanowiących ok. 11 milionów widzów.
Dodatkowo wydarzenie można obejrzeć w aplikacji ipla, z której regularnie korzysta ponad 1,4 miliona użytkowników. Szczegóły wykupienia transmisji dostępne tutaj

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.