STSport

Po raz pierwszy poza granicami kraju będzie można obejrzeć galę KSW w Londynie. Road to Wembley już 31 października. Walką wieczoru będzie występ Mariusza Pudzianowskiego ps. „Pudzian”, który na gali KSW31 w Gdańsku 23 maja w spektakularny sposób pokonał Rolles’a Gracie.

Pudzianowski vs Oli Thompson

Znamy nazwiska już trzech Polaków, którzy na pewno wystąpią w KSW 33 Londynie. Mariusz Pudzianowski strongman, Marcin Różalski i Mateusz Gamrot. 31 października 2015 r. w trakcie Road to Wembley obejrzymy siedem walk głównych. Jak do tej pory nie wiadomo kto będzie przeciwnikiem „Pudziana” który w ostatniej walce wygrał po 27 sekundach przez nokaut. Wielokrotny mistrz świata w zawodach Strong Man zapowiada że po gali w Gdańsku ma zamiar zaszyć się w Białej Rawskiej i odpocząć. Dopiero potem zacznie przygotowania do KSW33 w Londynie.

Na ring w Londynie powróci „Płocki Barbarzyńca” Marcin Różalski, który od zeszłego roku nie występował z powodu kontuzji. Nabawił się jej w trakcie pojedynku z Australijczykiem Peterem Grahamem. „Płocki Barbarzyńca” zadebiutował na ringu MMA w 2011 roku. Pokonał wtedy przez nokaut techniczny Bartkiewicza. Dwa miesiące później pokonał Siergieja Szemietowa. Jak do tej pory przegrał tylko trzy walki, pięć zaś wygrał.

Mateusz Gamrot to najmłodszy z naszych zawodników jednocześnie najbardziej utalentowany. W MMA wystąpił po raz pierwszy w 2012 roku gdzie wygrał z Arbim Szamajewem. Jak do tej pory niepokonany. Na dziewięć stoczonych walk trzy wygrał przez nokaut. Na gali KSW33 w Londynie zobaczymy także Oli Thompsona, Bretta Coopera i Maiquela Falcao. Thompson jest kandydatem do walki z Marcinem Różalskim. Wiadomo też że przeciwnikiem Gamrota będzie także Anglik.

KSW33 odbędzie się na słynnej hali The SSE Arena w Londynie. Bilety na galę dostępne są już w sprzedaży od 23 marca. Cena biletu w zależności od miejsca to 45 funtów do 145 funtów. Czy będzie można ją obejrzeć za darmo online, nie wiadomo. Tradycyjnie jednak w dzień gali pojawiają się darmowe streamy.

źródło: blastingnews.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.