STSport

Już 18 sierpnia między linami ringowymi pojawi się czołówka polskiego boksu. Grupa Babilon Promotion we współpracy z Global Boxing podczas piątej już edycji imprezy „Międzyzdroje Seaside Boxing Show” proponuje pojedynek Krzysztofa Zimnocha (15-0-1, 11 K.O.), który na dystansie 8 rund zmierzy się z bardzo mocnym Mateuszem Malujdą (4-1, 1 K.O.). Zimnoch nie może się doczekać pojedynku z Arturem Szpilką – zanim do tego jednak dojdzie Krzysiek musi pokonać Malujdę.

Podczas tej nadmorskiej gali boksu będzie również można oglądać pojedynki Łukasza Maszczyka (4-0, 3 KO) przetestuje Krzysztof Cieślak (19-5, 6 KO), który w maju w Legionowie stoczył fantastyczną wojnę z Arielem Krasnopolskim, a Michała Syrowatkę (5-0, 1 KO) sprawdzi Krzysztof Szot (17-6-1, 5 KO).

O pierwszy pas zaboksuje Patryk Szymański (7-0, 2 KO). 20-letni zawodnik Global Boxing nie zna jeszcze nazwiska rywala, ale w ośmiorundowym pojedynku powalczy o wakujący tytuł WBO Youth w wadze półśredniej. Kolejną walkę stoczy także Andrzej Sołdra (7-0-1, 4 KO), który ma stoczyć bój z Leo Tchoulą (9-3, 8 KO). Tempa nie zwalnia Michał Chudecki (6-0-1, 3 KO), który po bardzo dobrym występie na gali w Ostródzie tym razem przeboksuje sześć rund.

Tylko 400 szczęśliwców może zobaczyć galę w tym nadmorskim amfiteatrze! Tego nie można przegapić. Musicie tam być!

Bilety dostępne pod tym linkiem

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=77327

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.