STSport

Krzysztof Diablo Włodarczyk vs Albert Sosnowski

To jeszcze nie koniec medialnego prania brudów! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk złożył w sądzie wniosek o zmniejszenie alimentów na swoją nieślubną córkę Zuzię. Zamiast 2,5 tysiąca chce płacić 800 złotych.

Prośba została odrzucona, a pięściarz wzbudził śmiech na sali sądowej, gdy oświadczył, że nie stać go na wysokie alimenty, gdyż musi co miesiąc płacić 1700 złotych na korepetycje dla ślubnego syna, Cezarego, ponadto ma na utrzymaniu bezrobotną żonę Małgorzatę oraz czeka go remont mieszkania – czytamy w „Twoim Imperium”.
Zawirowaniami w życiu Krzysztofa Włodarczyka żyje niemal cała Polska. Jego sytuacja rodzinna daleka jest od idealnej. Skandal z kochanką, nieślubne dziecko, depresja, próba samobójcza… Medialne zamieszanie wokół Włodarczyka w pewnym momencie go przerosło.
Ostatnio głośno jest szczególnie o byłej kochance i nieślubnej córce celebryty. Diablo ominął kolejny ważny dzień w życiu swojej rocznej córki. Bokser nie stawił się bowiem na chrzcinach Zuzanny, o których został wcześniej poinformowany przez jej mamę, Magdalenę Radomską.
Włodarczyk nie ma kontaktu z nieślubnym dzieckiem i jego matką od dziesięciu miesięcy. Nadal nie płaci alimentów, a jego dług urósł już do 12 tysięcy złotych. Za takim zachowaniem Krzysztofa stoi ponoć jego żona, Małgorzata Babilońska.
-Złożył oświadczenie, że zarabia marne grosze. Komornik powiedział mi, że Krzysztof jest nieściągalny – powiedziała „Twojemu Imperium” zdruzgotana kobieta.

W rozmowie z gazetą Diablo zapewnił jednak, że zamierza już regularnie zasilać konto matki swojej córeczki.
-Nie tyle, ile chciałaby moja była partnerka, lecz kwotę, jaką uważam za sensowną. Nie powiem ile, bo to prywatna sprawa. A jeżeli Magda zwróci się do mnie z prośbą, że dziecku trzeba coś kupić, chętnie to zrobię – podkreślił.
Dodał także, że chciałby odwiedzać córkę dwa, trzy razy w miesiącu. Ma jednak żal do byłej kochanki za to, że przez całe zamieszanie cierpi jego kariera.

Magdalena Radomska jest zażenowana słowami i postawą byłego partnera. Podkreśla, że wraz z córką czeka na odwiedziny czy jakikolwiek kontakt od Włodarczyka od stycznia tego roku. Czy pięściarzowi na pewno zależy na tej relacji?

źródło:WP

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.