STSport

Nie po raz pierwszy, i na pewno nie po raz ostatni Federacja KSW wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów. Słysząc głosy z wielu stron postanowiliśmy dokonać kilku bardzo istotnych zmian dotyczących najbliższej gali KSW24, która 28 września odbędzie się w Łodzi, w Atlas Arenie.

Karolina Kowalkiewicz (foto:Super Express)

Karolina Kowalkiewicz (foto:Super Express)

DEBIUT UNDERCARDU W GRUDNIU

Anonsowany na swój debiut podczas wrześniowej gali undercard musi poczekać. Decyzją właścicieli Federacji KSW jego debiut zostaje przełożony na galę, która odbędzie się w grudniu. Zamiast tych dwóch zapowiadanych walk z udziałem m.in. Roberta Radomskiego, Rafała Błachuty i Jakuba Kowalewicza decyzją Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego kartę główną zasilą pojedynki z udziałem dwóch gwiazd polskiej sceny mieszanych sztuk walki.

DWÓJKA MISTRZÓW W KARCIE WALK GALI KSW24

Świeżo upieczona mistrzyni kobiecej dywizji, łodzianka Karolina Kowalkiewicz już na gali KSW24 zaprezentuje się po raz kolejny szerszej publiczności MMA w kraju i za granicą. Trenująca w Karolina Kowalkiewicz stoczy tym samym swoją drugą walkę w tym roku, trzecią dla Federacji KSW i czwartą w zawodowej karierze.

Na karcie walk gali KSW24 zobaczymy również „Waleczne Serce” polskiego MMA, mistrza Federacji KSW w wadze średniej, Michała Materlę. Szczecinianin, który na gali KSW23 stoczył nieprawdopodobnie emocjonującą walkę po raz kolejny wejdzie do ringu, żeby zaprezentować swoje wielkie umiejętności i dać fanom kolejną, solidną dawkę adrenaliny. Dla „Cipao” występ na wrześniowej gali będzie dwunastym pojedynkiem na galach KSW. Nie przegrał żadnej ze swoich ostatnich siedmiu walk i od 2007 roku pozostaje niepokonany.

Aktualna karta walk gali KSW24 tutaj. Bilety do nabycia tutaj.

KSW

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.