STSport

Kompromitacja Ewy Brodnickiej. Upokorzona przez ekspertkę od wibratorów! Czy warto sprzedawać się za srebrniki? Czy sportowiec powinien ryzykować walkę z patologią internetu? Czy myślicie o walce Brodnickiej z Lil Masti?

Podczas gali High League tak zwana „sexmasterka” Aniela “Lil Masti” Bogusz (3-0) pokonała pięściarkę Ewę Brodnicką (0-1) przez TKO, po ciosach w parterze.
Ewa Brodnicka to była zawodowa mistrzyni w boksie organizacji WBO z bilansem walk (20-1). Przegrała tylko raz z Mikaelą Mayer na punkty.
Aniela “Lil Masti” Bogusz „wsławiła” się tym, że piła w interencie własny mocz, uczyła swoich widzów o tym jak porządnie zrobić mężczyźnie seks oralny, testowała wibratory i inne gadżety erotyczne. Występowała w internecie półnaga, przyjmując erotyczne pozy i twierdziła, że największą wartością jest dla niej seks.

Brodnicka nie ukrywała, że wzięła walkę z Lil Masti dla pieniędzy. Dla tych samych pieniędzy skompromitowała się przed całą Polską i została upokorzona przez osobę, która dużej części ludzi, jawi się, jako patologia internetu. Dzisiaj Brodnicka tłumaczy się kontuzją kolana i chce rewanżowej walki. Nasz komentarz będzie tylko jeden: „Kończ wać panna i wstydu oszczędź!”

Categories: Polecamy, MMA 2 like

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.