STSport

Thunderstrike Fight League dopina ostatnie kadrowe uzupełnienia na 13 odsłonę swojej gali 23 Marca w Lublinie.  Do karty walk dołączony został Cezary Oleksiejczuk (0-0) który zmierzy się z Jakubem Martysem (2-1) ze szkoły walki Drwala w Krakowie. Walka została zakontraktowana w kategorii wagowej do 77 kilogramów. Organizator w taki oto sposób skomentował zestawienie:

„Jakub Martys to bardzo utalentowany zawodnik z potężnym zapleczem stójkowym. Bardzo szybko znokautował na TFL 6, doskonałego zapaśnika Damiana Adamiuka. Obserwuję jego poczynania w MMA od bardzo dawna. Jest zawodnikiem z papierami na sukces.Bracia Oleksiejczuk podejmują każde wyzwanie bez zbędnego gadania. Cezary jest młodszy ale równie doświadczony. To będzie walka talentów polskiego MMA. Obaj będą mieć kondycję, siłę, determinację i pasję. Żaden z nich po pierwszej rundzie nie opadnie z sił. Tylko pytanie czy pojedynek wyjdzie za pierwszą rundę?”

Oprócz tego w klatce TFL w kategorii wagowej do 93 kg pojawi się Rafał Kijanczuk przeciwko Jonathanowi Casarskiemu z Hiszpanii, mistrzowi swojego kraju w formule kickboxerskiej i BJJ. Rafał tak skomentował walkę na TFL:

„Będzie to dla mnie bardzo ważny pojedynek. Mój rywal walczył w kategorii ciężkiej i jest niepokonany. Liczę w tym pojedynku na doping nie tylko kibiców z Chełma ale również całej Lubelszczyzny. To będzie mecz Polska vs Hiszpania i zamierzam odnieść wygraną”

Oprócz tego Michał Pach (0-1) zmierzy się z Ukraińcem Arturem Berezovsky’m, a lokalny zawodnik Wojciech Żuchnik(0-0) zadebiutuje zawodowo z Adrianem Bartosińskim (1-0)

Grzegorz Prokop.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.