STSport

FightBox HD w niedzielę 10 stycznia o 2:00 w nocy zaprezentuje transmisję live z kolejnej gali Cage Fury Fighting Championships, najważniejszego regionalnego cyklu promocyjnego MMA w Stanach Zjednoczonych.

mma woman

Tego wieczoru rozstrzygną się losy dwóch tytułów mistrzowskich. W kategorii piórkowej Bill “Honey Badger” Algeo (7-2) spróbuje zdetronizować Jeffa Lentza (11-4-1). Algeo potrafi wygrywać przed poddanie i ma nad Lentzem 5 cm przewagi wzrostu, a do tego występował na galach CFFC już pięciokrotnie i z pewnością marzy mu się zdobycie wreszcie mistrzowskiego pasa.

Show ukraść może jednak druga walka wieczoru, starcie dwóch niepokonanych do tej pory zawodniczek wagi muszej: Amerykanki Katlyn Chookagian (5-0) z Brazylijką Isabelly Varelą (7-0). Chookagian w swojej ostatniej walce pokonała Sijarę Eubanks, wielokrotną mistrzynię świata w bjj. Varela, podobnie jak jej rywalka, regularnie umieszczana jest w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek swojej kategorii wagowej na świecie. Stawką będzie pierwszy w historii CFFC tytuł kobiecy.

Pełna karta walk:

Walka o mistrzostwo CFFC w kategorii piórkowej – mężczyźni
Jeff Lentz (obrońca tytułu) vs. Bill Algeo

Walka o mistrzostwo CFFC w kategorii muszej – kobiety
Katlyn Chookagian vs. Isabelly Varela

Plinio Cruz vs. Joe Stripling
Anthony Terrell vs. Alvin Mercer
James “Blinky” Jones vs. Trevor Suter
Shedrick Goodridge vs Alec Hooben
Claudio Ledesma vs Jordan Morales
Johnson Jajoute vs Jimmy Jordan
Dwayne Holman vs Kenny Richmond
Andrew Salas vs Eric Mendiola
Kendrick Mendez vs Bassill Hafez

Cage Fury Fighting Championships to pionierska organizacja MMA, produkująca jeden z najbardziej ekscytujących cykli gal mieszanych sztuk walki w USA. FightBox HD jest telewizyjnym partnerem tej serii. W świecie MMA gale CFFC znane są z tego, że dla wielu fighterów stają się przepustką do kariery w UFC.

Oprócz bezpośredniej transmisji na kanale FightBox HD w przeszło 40 krajach na całym świecie, galę będzie można zobaczyć na żywo także w ramach abonamentu platformy VoD FilmBox Live oraz w systemie pay-per-viev na www.fightboxlive.com.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.