STSport

Michał Piszczek

Świat polskiego MMA poruszyła ostatnio wiadomość o zatrzymaniu przez CBŚ Aslambeka S. i jego trzech kompanów, w tym Aslana A. poszukiwanego przez Interpol za zabójstwo w Kaliningradzie. W sprawie tej Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował, jako środek zapobiegawczy areszt tymczasowy wobec podejrzanych.

Jak poinformował na swoim profilu na facebooku Michał Piszczek, znany również jako „Mikey Tiger” jest on stroną w śledztwie prowadzonym przez prokuraturę w Olsztynie. Napisał on, że dostał wezwanie i ma 48 godzin, aby wstawić się na przesłuchanie w Polsce.

Piszczek świadek w sprawie Aslambeka S.
W jakim charakterze miałby zeznawać Michał Piszczek? Jako świadek czy podejrzany? Tego na swoim profilu nie wyjaśnił.
Przypomnijmy jednak, że zawodnik ten znany jest na całym świecie ze swoich licznych konfabulacji. W środowisku MMA, fani tej dyscypliny sportów walki ochrzcicili go nieformalnym pseudonimem „Mitoman”. Na jego nieoficjalnym fanpage-u jeden z internautów napisał ironizując z danej sytuacji, iż „ świadek koronny Michał Piszczek już wrócił teleportem z Polski (Narnii), gdzie składał zeznania w sprawie Aslambeka S.”.

Michał Piszczek świadek k

 

Wydaje się więc, że kwestia dotycząca uczestniczenia w czynnościach śledztwa przez Michała Piszczka takich jak: składanie zeznań czy wyjaśnień, branie udziału w konfrontacjach czy okazaniach  – jest tylko kolejnym przejawem jego zbyt wybujałej i chorobliwej fantazji.

Więcej o tym zawodniku możecie przeczytać
TUTAJ

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.